Артрит

Артрит – запальне захворювання суглобів різної етимології (інфекція, зниження імунітету, травми, алергія, спадковість).

Симптоми:
Постійний, інколи достатньо різкий біль у суглобах (навіть у стані спокою), сильний нічний біль, ранкова скутість у суглобах і у всьому тілу, хрускіт, припухлість і набряки суглобів, обмеження рухливості, почервоніння шкіри та підвищення температури (в місцях суглобів), загальне підвищення температури до 39 гр., підвищена втомлюваність.

Причини:
Неінфекційний артрит – незбалансоване харчування, зайва вага, порушений обмін речовин та підвищене навантаження на суглоби, спадковість. Інфекційний артрит – вірусні, бактеріальні та грибкові інфекції, алергія, травми, захворювання нервової та імунної систем, патології щитоподібної залози, подагра, туберкульоз, гонорея.

Позитивна дія Флексотрінолу:
Відновлює кровообіг в суглобах, покращує живлення, відновлює та зміцнює тканину хрящів, кісток та м’язів. Сповільнює та зупиняє руйнівні процеси в хрящі, відновлює функції суглоба. Сприяє виділенню синовіальної рідини у суглобі. Знижує больові відчуття, знімає набряки, призупиняє запальний процес. Зміцнює сухожилля та допомагає вивести солі із суглобів.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *