Saxo Bank: «Шокуючі передбачення» про тривалість життя

Saxo Bank (Данія) відомий у світі не лише як стабільна та надійна фінансова установа, яка надає класичні банківські послуги та оперує широким спектром фінансових інструментів. Уже 18 років поспіль вони публікують для широкого загалу свої особливі «Шокуючі передбачення», які стосуються різних сфер життя – політики, економіки, медицини та ін. Інтерес до таких передбачень викликаний тим, що експерти Saxo Bank дійсно вміють підмітити важливі тенденції – їхні «чорні лебеді» неодноразово вражали своєю точністю.
Цього року вони також продовжили свою традицію і представили нові «Шокуючі передбачення» на 2022 рік. Особливо порадував оптимістичний прогноз щодо стрімкого прориву в галузі медицини, який дозволить продовжити тривалість життя людини на 25 років. Отож, у 2022 році біомедицина сягне нових вершин – людству буде запропоновано «диво-коктейль», який зможе регулювати біохімічні процеси у тілі людини на клітинному рівні. Очікуваним ефектом буде подовження загального віку людини і навіть омолодження вже відпрацьованих і непродуктивних клітин. Більше того, фахівці зможуть редагувати ДНК людини та проводити «перепис» усіх клітин тіла, що дасть можливість усунути велику кількість спадкових захворювань. Експерти Saxo Bank стверджують, що продовження тривалості життя на 25 років – у найближчій перспективі, а взагалі слід очікувати, що 80-річна людина майбутнього (зовсім близького!) буде себе почувати та відчувати, як сьогодні – у 50 років.
Звісно, здійснення такого прориву стане колосальною перемогою для всього людства, проте за такого розвитку подій аналітики передбачають виникнення великих етичних та фінансових труднощів, зокрема у пенсійних системах різних країн, та ймовірне перенаселення планети.
Вірити цьому передбаченню чи ні – кожен вирішує самостійно. Але в цілому, новина – гарна та оптимістична. Рекомендуємо саме на такій ноті розпочинати свій кожен новий день!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *